Reklama w trakcie imprez sportowych

Imprezy sportowe od zawsze były doskonałym miejscem promocji. Odpowiednio dobrana reklama to niepowtarzalna szansa na dotarcie do klienta końcowego. Emocje sportowe, adrenalina związana z motoryzacją, to tylko niektóre z czynników mających bezpośredni wpływ na wzmocnienie przekazu reklamowego.

Nowością w ofercie jest reklama w trakcie zawodów sportowych o charakterze motoryzacyjnym. Tego typu wydarzenia zawsze skupiają wielotysięczną publiczność. Reklama na tego typu zawodach uchodzi za kosztowną co w rzeczywistości mija się z prawdą. Już za niewielką kwotę, odpowiednio dobrany przekaz reklamowy ma szansę dotarcia do kibiców, wśród których mogą znajdować się potencjalni klienci docelowi Waszych firm.

Dzięki nawiązaniu współpracy z Krośnieńskim Stowarzyszeniem Motorowym „KSM Krosno”  oraz Automobilklubem Małopolskim, nasi klienci zyskają niepowtarzalną szanse na promocję w trakcie imprez organizowanych na terytorium południowej Polski. Podkarpacie jest regionem, gdzie regularnie odbywają się imprezy motoryzacyjne o randze międzynarodowej. Krosno posiada własną drużynę żużlową, gdzie reklama dociera regularnie do kilku tysięcy osób w trakcie jednego spotkania. Dla fanów sportów samochodowych, Automobilklub Małopolski, organizuje regularne eliminacje mistrzostw wyścigów górskich oraz konkursowe jazdy samochodem organizowane w Krośnie i okolicach.

Sporty motorowe od zawsze przyciągają kibiców, a nasza Agencja Reklamowa skutecznie pomaga dotrzeć do nich z Państwa przekazem reklamowym. Cykliczność oraz odpowiednia ranga zawodów, sprawią, że przekaz stanie się bardziej skuteczny. Jest to doskonałe uzupełnienie całości strategii marketingowej zarówno dużych jak i małych przedsiębiorstw.

Dostępna reklama w trakcie zawodów:

– reklama spikerska,

– kolportaż ulotek reklamowych,

– możliwość wystawienia banerów reklamowych,

– reklama na stronach www związanych z wydarzeniem,

– reklama na materiałach drukowanych związanych z wydarzeniem,

– możliwosć zamieszczenia przekazu reklamowego w trakcie wszelkiego rodzaju konferencji prasowych związanych z wydarzeniem,

– możliwość wykonania podziękowań od organizatora, za okazaną pomoc w realizacji imprezy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o bezpośredni kontakt. Reklamując się w trakcie tego typu imprez sportowych, równocześnie wspieracie działalność wspominanych klubów sportowych, a jest to zawsze pozytywnie postrzegane przez Waszych potencjalnych klientów.

Każda szanujące się Agencja Reklamowa lub Agencja Marketingowa posiada tego typu rozwiązania w swojej ofercie.

Agencja Marketingowa AP Reklama

 

Powrót do poprzedniej strony